Ганнівська сільська бібліотека

ФАКТИ З ІСТОРІЇ ГАННІВСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ

Ганнівська сільська бібліотека знаходиться на першому поверсі  ГаннівськогоСБК, збудованого у 1972 році. До 1972 року бібліотека знаходилася у приміщенні житлового будинку, у приміщенні де сьогодні знаходиться с/рада, у приміщенні контори ПАФ "Ганнівська". З 1972 року по 1974 рік завідуючою бібліотеки була Хижевська  Ганна Вікторівна. З 1974 року по 1989 завідуючою бібліотеки працювала Патковська Валентина Леонідівна.  З 1989 року і по цей час посаду бібліотекаря Ганнівської бібліотеки займає Кравченко Світлана М.  Бібліотека обслуговує користувачів бібліотеки які проживають на території Ганнівської с/ради в с. Шутеньки, с. Юріївка, с. Громуха , с. Ганнівка. Співпрацює з органами місцевої влади, обслуговує учнів Ганнівської ЗОШ, та наймолодших користувачів бібліотеки, вихованців дошкільного закладу "Сонечко".

Створено за допомогою Webnode